Oficiální stránky Dušana Kožíška

Medailista z MS v klasickém lyžování - Obersdorf 2005 a Sapporo 2007

Škola běžeckého lyžování

Naučit se techniku běhu na lyžích bez adekvátního vedení je takřka nemožné. Protože mě stále někdo bombarduje žádostmi o radu, založil jsem tuto Školu lyžování. Společně se svým týmem instruktorů, který má mnoho zkušeností ze závodů a vrcholové přípravy, jsme vytvořily jedinečnou metodiku běhu na lyžích, inspirovanou zkušenostmi z ČR i zahraničí. Tuto metodiku si nyní můžete vyzkoušet na vlastní kůži na našich kurzech.

Kurzy se konají formou víkendových kempů v pevných termínech, individuální výuka možná po domluvě. Kempy jsou dvoudenní a probíhají v Harrachově nebo blízkém okolí (Jizerky, Jakuszyce). Začátek je vždy v pátek v 19:00. Kurzy jsou vhodné spíše pro (mírně) pokročilé lyžaře, nicméně dokážeme naučit i začátečníky. Vyzkoušíte si pohybové dovednosti potřebné ke zvládnutí závodní techniky po částech s postupným zvyšováním obtížnosti. Šikovnějším lyžařům ukážeme i několik fíglů na lepší umístění na závodech bez vynaložení vyšší námahy. Samozřejmostí jsou teoretické i praktické hodiny (klasika i bruslení - 2 instruktoři), ukázka správného mazání lyží, videorozbory, ukázka správné techniky, přednášky o výstroji, výzbroji a tréninku. 

Snažím se volit termíny tak, abych se mohl kurzů účastnit osobně, přesto je možné, že mi to mé reprezentační povinnosti nedovolí.

V galerii naleznete několik fotografií z loňského i letošního roku. Letos jsme si trhli rekord v počtu přihlášených osob trénujících nakonec v nemocnici nebo doma na gauči.

Termíny
V jednání. Nejbližší kurz výhledově začátek prosince.

Individuální kurzy po domluvě.

Předběžný ceník, změna vyhrazena

cenik

- 1 lekce trvá 90 - 120 minut dle podmínek a schopností studentů
- základní vosky jsou v ceně všech kurzů

Víkendové kurzy v pevných termínech obsahují:
- ubytování na 2 noci, plná penze (2 dny), 4 lekce a 2 videorozbory
- možnost zdarma využít profesionální vybavení (vosky, kopyto, kartáče, strukturovače, žehličku apod.)
- 2 přednášky na témata techniky, mazání, tréninku, vybavení a stravy.
- beseda s mou maličkostí (dle možností)
- ubytování blízkých osob je možné

Kontakt
Pro objednávky nebo dotazy volejte nebo pište na níže uvedené kontakty.
tel: 777 286987
email: skola@dusankozisek.cz

Oficiální stránky Dušana Kožíška