Výsledky

2008/2009

 

  • 7. místo SP- Düsseldorf – 6×1.4 km S – sprint dvojic
  • 34.místo SP – Düsseldorf – Sprint S
  • 5.místo SP – Davos- Sprint S
  • 2.místo FIS –    Oberwiesenthal 12 km S
  • 74.místo SP – Kuusamo (FIN)- Sprint C
  • 4. místo SP – Gällivare (SWE) – 4×10 km – štafeta
  • 27. místo SP – Gällivare (SWE) – 15 km S
  • 11.místo FIS – Muonio 15km S
  • 51.místo FIS – Muonio 15km C
  • 47.místo FIS – Muonio Sprint C

 

2007/2008

 

  • 1.místo  FIS – Istebna 4km kl S
  • 7.místo FIS – Jablunkov 10km kl S
  • 10.místo MČR- Liberec 8km výběh
  • 2.místo MČR-Liberec 20km kl S
  • 2.místo SP – Oroslavje 25km kl S
  • 16. místo SP – Oroslavje sprint 150m kl S
  • 27. místo CISM – Hochfilzen- 15km S
  • 1. místo MČR- Horní Mísečky – sprint dvojic S
  • 7. místo FIS – Horni Mísečky 15 km C
  • 27. místo SP – Bormio 15 km S
  • 32. místo SP – Bormio 20 km C
  • 25. místo SP – Bormio 3 km S
  • 2. místo FIS – Jakuszice- Skiathlon 10+10
  • 52. místo SP- Drammen – Sprint C
  • 6. místo SP – Lahti- Sprint S
  • 36. místo SP – Stockholm- Sprint C
  • 20. místo SP – Liberec – Team sprint C
  • 61. místo SP- Liberec – 15 km S
  • 41. místo SP- Otepaa – Sprint C
  • 21. místo SP- Canmore – Sprint S
  • 40. místo SP- Canmore – Sprint C
  • 53. místo SP- Nové Město – 3km C
  • 8. místo SP- Praha – Sprint S
  • 40. místo SP- Nové Město – 15km S
  • 57. místo SP- Nové Město – 3km C
  • 13. místo SP- Rybinsk  – Sprint S
  • 15. místo SP- Kuusamo sprint C
  • 53. místo SP – Beitostoelen- 15 km S
  • 20. místo FIS- Muonio- 15km S
  • 3. místo FIS- Muonio-Sprint C
  • 23. místo SP- Düsseldorf – 1.4 km S – sprint
  • 5. místo SP- Düsseldorf – 6×1.4 km S – sprint dvojic
  • 1. místo MČR- Jablonec nad Nisou 20km S kolečkové lyže

    2006/2007

  • 2.místo MČR- Horní Mísečky- sprint dvojic S
  • 7.místo MČR- Horní Mísečky 15km S
  • 1.místo FIS- Kremnica Sprint S
  • 3.místo FIS- Kremnica 10+10 Skiathlon
  • 4.místo EL- Bodenmais 22km S
  • 1.místo EL- Bodenmais Sprint S 100m
  • 6.místo SP – Lahti sprint S
  • 3.místo MS -Sapporo Sprint dvojic S
  • 17.místo MS- Sapporo Sprint C
  • 42.místo SP- Davos 15km S
  • 32.místo SP- Rybinsk Sprint S
  • 48.místo SP- Val di Fiemme 11km  S (výjezd sjezdovky)
  • 46.místo SP- Val di Fiemme 30 km C
  • 6.místo SP Asiago Sprint S
  • 56. místo SP- Obersdorf- 15C
  • 55. místo SP- Obersdorf skiatlon 10+10 C,S
  • 28. místo SP- Mnichov sprint S
  • 55. místo SP- La Clusaz- 30 S
  • 67. místo SP- Kuusamo sprint C
  • 24. místo SP- Düsseldorf – 1.4 km S – sprint
  • 10. místo SP- Düsseldorf – 4×1.4 km S – sprint dvojic

    2005/2006

  • 8.místo CISM – Andermatt 15 km S
  • 9.místo MČR – Horní Mísečky 15km S
  • 5.místo EL- Bodenmais 42 km C
  • 2.místo EL- Bodenmais 1.5km S sprint
  • 47.místo SP Oslo (NOR)- 50 km S
  • 51.místo SP Drammen (NOR) – 1,3 km C- sprint
  • 43.místo SP – Borleange(SWE)- 1,3 km S- sprint
  • 22. místo ZOH – Turín (ITA) – 1,3 km S – sprint
  • 9. místo ZOH – Turín (ITA) – 4×10 km  – štafety
  • 10. místo ZOH – Turín (ITA) – 3×1,3 km C – sprint dvojic
  • 8. místo SP – Nové Město na Moravě (CZE) – 1,2 km S – sprint
  • 39. místo SP – Nové Město na Moravě (CZE) – 15 km S
  • 33. místo SP – Kuusamo (FIN) – 15 km S
  • 7 .místo SP-Beitostoelen (NOR) – 10 km S-štafety
  • 40. místo SP-Beitostoelen (NOR) – 15 km C
  • 8. místo FIS-Muonio – 15 km S
  • 12.místo FIS-Muonio – 10 km C
  • 25. místo SP- Düsseldorf – 1.4 km S – sprint
  • 11. místo SP- Düsseldorf – 4×1.4 km S – sprint dvojic
  • 2004/2005

    • celkový vítěz Bohemia Tour
    • 3. místo FIS – Horní Mísečky (CZE) – 10 + 10 km C+S – skiatlon
    • 5. místo FIS – Horní Mísečky (CZE) – 10 km C
    • 42. místo SP – Göteborg (SWE) 1.2 km S – sprint
    • 3. místo MS – Obersdorf (GER) – 4×1,5 km S – sprint dvojic
    • 38. místo MS – Obersdorf (GER) – 1.2 km C – sprint
    • 63.místo SP – Reit im Winkl (GER) – 15 km S
    • 1. místo FIS – Obersdorf (GER) – 1.2 km C – sprint(neofic. MS do 23let)
    • 29. místo FIS – Obersdorf (GER) – 15 km S  – (neofic. MS do 23let)
    • 14. místo SP – Nové Město na Moravě (CZE) – 1,2 km S -sprint
    • 69. místo SP – Nové Město na Moravě (CZE) – 15 km S
    • 1. místo MČR – FIS- Jablonec nad Nisou (CZE) 10 + 10 km C+S skiatlon
    • 3. místo MČR – FIS- Jablonec nad Nisou (CZE) 15 km S
    • 3. místo FIS – Horní Mísečky (CZE) – 10 km S
    • 15. místo FIS – Davos (SUI) – 15 km S
    • 25. místo FIS – Davos (SUI) – 10 km C
    • 28. místo SP – Bern (SUI) – 1.4 km S
    • 30. místo SP – Kuusamo (FIN)- 15 km S
    • 74. místo SP – Gällivare (SWE) – 15 km C
    • 38. místo SP – Düsseldorf – 1.4 km S – sprint
    • 11. místo SP – Düsseldorf – 4×1.4 km S – sprint dvojic

    ZOH – zimní olympijské hry
    MS – mistrovství světa
    MSJ – mistrovství světa juniorů
    MEJ – mistrovství Evropy juniorů
    SP – světový pohár
    CISM- mistrovství světa armád

    FIS – závod s mezinárodní účastí
    MČR – mistrovství České republiky
    RKZ – republikový kvalifikační závod
    S – skate (Bruslení)
    C – classic (Klasika)
    EL-Euroloppet